Magdalena Boniuk

psycholog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (7)

BARDZO DOBRY
100% 7 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
75

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

7 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Małgosia Małgosia (Gość)

  Bardzo dobry psycholog. polecam :)

 2. Paulina Paulina (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  O tak, to bardzo dobry psycholog, Polecam! W terapii u Magdy byłam dwa lata temu, ale jak czegoś potrzebuję to dzwonię i jedno , dwa spotkanka bardzo pomagaja mi rozwiązać bierzący "problem" :)

 3. gosia gosia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  To bardzo dobry psycholog, ale i seksuolog. Mi pomogła z problemem seksuologicznym...Jestem bardzo zadowolony. poolecam

 4. Ola Ola (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem bardzo zadowolona z odbytej terapii u Magdy. Magda pomogła mi pokonać depresję. Było to 4 lata temu, od tamtąd nie potrzebuję żadnej pomocy. Nauczyła mnie jak radzić sobie samej.

 5. Piotrek Piotrek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zaczołem chodzić do Magdy kilka tygodni temu, to na prawdę pomaga. Wraca dobry nastrój, chęć do życia. Na reszcie nie czuję się, jakby mnie wszystko omijało....

 6. Kinga Kinga (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłam u wielu specjalistów. Myslałam, że zawsze tak jest, że oni tylko słuchają i nic...u Magdy dopiero zobaczyłam, że jest inaczej. Owszem, Magda nie może podać rozwiązania na "talerzu", ale jednak wychodzac z sesji zawsze wiem co mam dalej robić. Mam poczucie, że na reszcie mam kontrolę i władzę nad swoim zyciem.
  To bardzo dobry psycholog :)

 7. Justyna.Monika

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Trafiłam do Magdy z nieswoistymi bólami brzucha, na które lekarze nie wiele już mogli poradzić, ale dzięki sesjom doszłam do siebie i nauczyłam sie inaczej patrzeć na świat. Pomogła mi również w wielu innych sferach mojego życia, za co bardzo jej dziękuję. Magda to bardzo dobry psycholog, który potrafi zdiagnozować problem i umie go rozwiązać. Jest kompetentna, punktualna i bardzo zaangażowana, a to bardzo ważne, dla kogoś kto potrzebuje pomocy. Każda sesja była jak pokazanie nowej drogi w życiu. Polecam każdemu kto czuje, że potrzebuje pomocy psychologa, bo nie może poradzić już sobie sam, ze swoimi problemami.

 8. jolo0089

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ukończyłam u p. Magdy terapię dla par. Przychodziłam wtedy ze swoim partnerem, który obecnie jest moim mężem. Mieliśmy wiele problemów, które sprawiały, że miałam obawy, iż mój partner nie jest mną wystarczająco zainteresowany. Terapia pokazała, że kłopoty wynikały z nieumiejętności mówienia i słuchania się na wzajem, a nie braku uczucia (czego się obawiałam). Sesje, które pozwoliły na poruszenie najintymniejszych tematów, doprowadziły do tego, że nasze uczucia naprawdę odżyły. Kończąc terapię nie miałam wątpliwości co do ślubu i co do mojego "dobrego wyboru". Bardzo potrzebowałam tej pomocy.