Małgorzata Waleriańczyk

dietetyk

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (14)

BARDZO DOBRY
100% 14 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
145

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

14 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. RP RP (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Współpracę z Panią Małgosią Waleriańczyk rozpoczęłam mając za sobą kilka zupełnie nie udanych i obarczonych ogromnym stresem prób utraty wagi.
  Nie musi tak być.
  Fachowa pomoc sprawiła, że dieta nie jest dla mnie utrapieniem, koniecznością odmawiania sobie wszystkiego i ciągłą walką za słabościami. Jem to, co lubię i chudnę!!! Nie brakuje mi sił i energii. Proponowane przepisy zapewniają różnorodność posiłków i otwierają mnie na nowe smaki. Zawsze uwzględniają moje .gusta smakowe i to,na co akurat mam ochotę. W razie kłopotów, nagłych zmian menu ( firmowe kolacje i spotkania w pracy ) stały kontakt pozwala na wybór dań bez szkody dla prowadzonej diety.
  Profesjonalizm, odpowiedzianość za pacjenta, kompetencja i skuteczność, poza tym miła i serdeczna atmosfera - tak najkrócej mogę określić naszą współpracę.
  Polecam wszystkim zagubionym w drodze do wagi idealnej.
  Pozdrawiam, życzę powodzenia i sukcesów równie dużych jak moje.

 2. Anna Z Anna Z (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Małgosia to fajna osoba! Daje wsparcie nie tylko układając bardzo dobrze dobraną dietę pod daną osobę, w której uwzględnia wszystkie przyzwyczajenia, nawyki, styl życia ;/. Na wizytach można liczyć również na wsparcie psychiczne z Jej strony, a te mi było potrzebne. Przytyłam ze względu na tragedię, jaka w mojej rodzinie się przydarzyła, szczera rozmowa z Panią Małgosią pozwoliła mi przebrnąć przez te trudne chwile. Jestem na dobrej drodze do pięknej figury i dobrego samopoczucia.

 3. Lidia Lidia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Kompetentna i kontaktowa i ogromnie skuteczna...

 4. Renata Renata (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Gorąco polecam wszystkim pragnącym schudnąć Panią Małgosię Waleriańczyk. Dzięki Pani Małgosi zrzuciałam 10 kg! Dziękuję bardzo Pani Małgosiu!

 5. Iwona Iwona (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chciałabym gorąco polecić panią Małgosię! Wcześniej moja waga była bardzo niestabilna, obecnie udało mi się schudnąć i utrzymać osiągnięty efekt. Pani Małgosia każdemu pacjentowi przygotowuje indywidualnie dobrany jadłospis uwzględniający zarówno upodobania jak i tryb życia. W przypadku wakacji jest w stanie zapoznać się z kuchnią lokalną w danym kraju i polecić potrawy, które można jeść i wskazać te, których należy unikać.

 6. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Serdecznie polecam Panią Małgosię Waleriańczyk wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy walce z dodatkowymi kilogramami. Pani Małgosia jest uprzejma i sympatyczna, cierpliwa, potrafi przymknąć oko na małe grzechy, ale przede wszystkim potrafi też odpowiednio przycisnąć i zmotywować :)

  Ma dużą wiedzę i jest otwarta na wszelkie sugestie i pomysły. jednym słowem super!

 7. Beata Podgórska Beata Podgórska (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  anią Małgosię Waleriańczyk odwiedzałam już w czasie ciąży, bezpośrednio po ciąż oraz potem pragnąc wrócić do odpowiedniej wagi. Jest to osoba bardzo energetyczna, ciepła i szalenie sympatyczna. Jak większość z nas posiadam ogólna wiedzę dietetyczną (co powinnam, a co nie powinnam i kiedy), ale Pani Małgosia ułożyła mi to wszystko oraz wytłumaczyła mi kilka istotnych zależności o których nie miałam pojęcia. A przy tym przekazała mi przepisy, które udowadniały, że dieta nie musi być monotonna i niesmaczna na dłuższą metę. Nie było łatwo i nie jest łatwo odmawiać sobie rzeczy na które ma sie ochotę, ale z pomocą p.Małgosi jest to zwyczajnie wykonalne. Szczerze POLECAM. Beata Podgórska

 8. Beata Beata (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo polecam Panią Małgosię Waleriańczy. Od trzech miesięcy razem pracujemy nad moim problemem związanym z nadwagą. Dzięki poradą dietetycznym Pani Małgosi udało mi się zrzucić 15 kilogramów. Od wielu lat choruję na niedoczynność tarczycy. Pani Waleriańczyk zaproponowała mi wykonanie badań zaleconych przez lekarza chorób metabolicznych. Plan żywieniowy uwzględnia gusta pacjenta i jest dostosowany do jego trybu życia. Poza tym potrawy są bardzo smaczne , łatwe i szybkie w przygotowaniu. Pani Małgosia jest osobą sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim kompetentną.

 9. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Z całą odpowiedzialnością polecam Centrum Dietetyczne SetPoint. Moimi zbędnymi kilogramami zaopiekowała się Pani Małgosia Waleriańczyk. W przeciągu kilku miesięcy dokonała cudów. Nie mówię tylko o masie ciała ale o zmianie podejścia do gotowania, żywienia. Dzięki Pani Małgosi nauczyłam się samodzielnie przygotowywać szybkie, proste a przy tym bardzo smaczne potrawy. Dzięki Niej rozróżniam takie warzywa jak bakłażan, kabaczek czy kalarepka, a wcześniej miałam pojęcie jedynie o pomidorach i ogórkach (konserwowych ;) . Nie wiem też jakim cudem (to bardzo uparta i sprytna kobieta jednak) udało się nie tylko ograniczyć kawę ( z kilkunastu dziennie! do max 3) ale też wprowadzić inne napoje. Dziś odruchowo sięgam po wodę choć wcześniej bardzo nie lubiłam. Pani Małgosia to bardzo kompetentna i dociekliwa osoba, a przy tym szalenie sympatyczna i wyrozumiała. Sama Jej postać jest najlepszą wizytówką firmy!

 10. Paulina Paulina (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od kilku miesięcy jestem pod opieką dietetyczną Pani Małgosi i naprawdę wszystkim gorąco polecam. Wiele razy starałam się zchudnąć na własną rękę lecz nie dawało to upragnionych rezultatów. Na chwilę obecną schudnłam już 15 kilo i nadal waga spada. Wszystkie przepisy są pyszne, proste w przygotowaniu, a Pani Magosia jest miła, życzliwa, kompetentna a co najważniejsze umie zmobilizować do dbania o swoje zdrowie.

 11. Dana Dana (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Do Set Point zgłosiłam się ponieważ miałam dosyć bezskutecznej walki ze zbędnymi kilogramami. Pani Małgosia Waleriańczyk przygotowała specjalnie ułożony dla mnie (osoby, która wiecznie gdzieś pędzi i często wyjeżdża) plan żywieniowy z łatwymi i szybkimi do przygotowania potrawami, które okazały się pyszne, a do tego plan wyjazdowy na te dni, kiedy jestem w podróży służbowej. Ponieważ moja walka z kilogramami okazała się powolna zleciła mi również wykonanie konkretnych badań, które przyczyniły się do wykrycia u mnie choroby tarczycy. Dzięki Pani Małgosi moja walka z kilogramami jest teraz łatwiejsza i przyjemniejsza, a do tego mogę zacząć walczyć z chorobą wykrytą w bardzo wczesnym stadium. W Set Point nie odchudza się ludzi, ale pomaga im ulepszyć życie!

 12. Sebastian Sebastian (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam dietetyk Panią Małgorzatę Waleriańczyk z centrum dietetycznego Set Point w Warszawie. Nie tylko uświadomiła mi że jem za mało !! :) , równieżpomogła mi skutecznie zgubić prawie 20 kg. Ponato kazde spotkanie z Panią dietetyk to mile spędzony czas w towrzystwie przeuroczej osoby.

 13. i_zk

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Małgosia jest świetnym dietetykiem. Polecam każdemu kto już miał wcześniej kilka przygód z odchudzaniem. Ja trafiłam do Pani Małgosi z polecenia. Szokiem dla mnie były 2 pierwsze tygodnie diety, kiedy nagle zaczęłam jeść kanapki z MASŁEM (ostatnio jadłam je chyba w podstawówce), smażyć/dusić na oliwie mięso i warzywa (do tej pory unikałam smażenia jak ognia) oraz jeść 5 pysznych i jednak dużych jak na mnie posiłków. Byłam przekonana, że zamiast chudnąć - przytyję. Okazało się jednak, że waga spadła. Tak samo było przez kolejne tygodnie - za każdym razem byłam w szoku, że spada :) Posiłki są różnorodne, dostosowane do moich upodobań (naleśniki!) i proste w przygotowaniu (Pani Małgosia podaje dokładne przepisy, łącznie z przyprawami). Polecam!

 14. mi_gr

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę. Od maja udało mi się schudnąć ok 14kg jedząc dużo więcej (i smaczniej) niż jadłem wcześniej. Dalej wspólnie walczymy ponieważ jeszcze kilka kg zostało do zrzucenia.