Marek Józefczak

ginekolog

BARDZO DOBRY

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (18)

BARDZO DOBRY
89% 16 ocen (89%)
DOBRY
6% 1 ocena (6%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
6% 1 ocena (6%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
184.78

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

18 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. jola jola (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  u pana dr byłam raz, ale musiałam się przenieść ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, wg. mnie jest dobrym specjalistą, choć oszczędnym w słowach to mimo to, można się go wypytać o wszystko... i co najważniejsze, jest delikatny, nie traktuje pacjentki jak przedmiotu... gdyby nie to, że musiałam się przeprowadzić to dalej byłby moim lekarzem :)

  aha... ja za wizytę zapłaciłam 100 zł, ale byłam prywatnie i tylko raz... więc nie wiem czy przy kolejnych wizytach cena się zmienia...

 2. Ewa Ewa (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doktor Marek Józefczak to jeden z najlepszych lekarzy, z którymi miałam do czynienia. Jego doskonałe przygotowanie, kompetencja i dokładność sprawiają iż jest człowiekiem godnym zaufania, w którego ręce bez wahania można powierzyć swoje zdrowie. Jest także człowiekiem dobrze wychowanym życzliwym i uprzejmym. Nie bagatelizuje problemów, z którymi przychodzą do niego pacjentki. W razie potrzeby jest w stanie poświecić danej osobie tyle czasu, ile ona potrzebuje, kompleksowo badając objawy u niej występujące. Wszystkie te cechy sprawiają, że pacjentki czują się podczas wizyty komfortowo, mając wrażenie profesjonalnej i fachowej opieki zdrowotnej. Zawsze można się z nim skontaktować telefonicznie i uzyskać poradę. W dodatku jest człowiekiem uczciwym, serdecznym, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam dr Józefczaka.

 3. misia misia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  jestem bardzo zadowolona

 4. stella stella (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Super lekarz. Prowadził moją ciążę i był przy porodzie. Pełne wsparcie i ekstra obsługa. Totalny profesjonalizm i ludzkie podejście. Dodam jeszcze, że nie zostawia pacjentek (tak było w moim wypadku) samych sobie - zawsze można uzyskać poradę przez telefon (jak nie odbiera to zawsze oddzwoni). Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami. Lekarz z ogromną wiedzą i przez DUŻE "L", a dodatkowo miły, dowcipny, pomocny i baaaardzo ludzki.

  Polecam doktora (ordynatora) z czystym sumieniem !!!

 5. andziula andziula (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  polecam

 6. monia monia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia i z opieki dr Józefczaka. Swietny fachowiec, z ludzkim podejsciem do pacjentki. Wizyty w formie "przyjacielskiej rozmowy". Badanie bezstresowe. Jednak wszystko profesjonalnie i fachowo. Ciąża prowadzona przez doktora wymagała pobytu w szpitalu, gdzie również miałam zapewnioną super opiekę przez pana ordynatora. Duża wiedza i chęć pomocy, oraz serdeczność i pozytywne nastawienie doktora pomagają przetrwać trudne chwile w chorobie. Polecam dr Józefczaka z czystym sumieniem.

 7. dooo dooo (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Super lekarz. Wszelkie oczekiwania spełnione w 100%. POLECAM.

 8. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Najlepszy lekarz!!!! POLECAM

 9. ziolko ziolko (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  super, nigdy dotad nie trafilam na takiego swietnego lekarza :)

 10. ka ka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Najlepszy doktor w Szpitalu w Proszowicach. Polecam z czystym sumieniem! ;)

 11. luc

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry lekarz,nigdy wcześniej nie spotkałam lepszego,prowadził moją ciążę od początku do końca i jestem bardzo zadowolona :) Polecam :)

 12. dddd dddd (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  to najlepszy lekarz jskiego mozna spotkac! za poprzednia ciaża chodzilam do Pani ginekolog i poeiedzialam ze nigdy przenigdy nie pójde do Pana ginekologa.co bylo mylne> doktor Józefczak ja wyzej o nim napisali to naprawde lekarz z prawdziwego zdarzenia!

 13. Małgorzata Małgorzata (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Witam, namiar na pana doktora znalazłam w internecie i ze względu na to, że niedawno przeprowadziłam się w okolice Kazimierzy Wielkiej, wybór tego lekarza oparłam tylko na opiniach na tym forum.I nie żałuję. Dr Józefczaka z powodzeniem mogę polecić każdej kobiecie. Jestem w pierwszej ciąży, obecnie pod koniec 6go miesiąca, i czuje się bezpieczna pod okiem pana dr. Fachowa pomoc, bardzo konkretna, rzeczowa. W razie wątpliwości można dzwonić, jeżeli nie odbierze to zawsze oddzwania. Polecam z całego serca. Acha pan dr przyjmuje we wtorki w Kazimierzy Wlk. w Proszowicach niestety nie wiem w jakie dni.

 14. gość:) gość:) (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  super lekarz :) duże doświadczenie szkoda że tak mało jest lekarzy jak doktor józefczak...

 15. kristofer71

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  super lekarz człowiek jak my wszyscy a nie UWAGA IDZIE LEKARZ i co ODZWANIA DO PACJENTA dla mnie to jest super MAM KONTAKT Z TYM LEKARZEM JESTEM PACJENTKA niech inni lekarze biorą przykład pozdrawiam i polecam pana doktora

 16. kristofer71

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  SUPER LEKARZ POLECAM INNYM PACJENTKĄ

 17. EwaStop

  Ocena: Dobra Dobra

  Pan Doktor jest delikatny, w miarę wyrozumiały.Ma dużą wiedzę i umiejętności. Prowadził moją trudną ciążę i czułam, że jesteśmy w "dobrych rękach". Jak leżałam na oddziale to były pacjentki, które zazdrościły mi opieki. Wiem, że poród kończy "współpracę" pacjentka-lekarz, jednak brakowało mi tego przygotowania do połogu i zmian emocjonalnych , które potem nastąpiły...Jednak ogólnie rzecz biorąc polecam Pana Doktora także matkom, które pierwszy raz idą z córkami do ginekologa.

 18. pop.s

  Ocena: Słaba Słaba

  Doktor Józefczak dzieli swoich pacjentów na "własnych" z gabinetu prywatnego dla których jest wyjątkowo miłym, rozgadanym i przesympatycznym lekarzem oraz na "nie jego pacjentki" - dla których jest nieuprzejmy, niekontaktowy oraz arogancki. Kontakt z nim jako "nie jego pacjentka" był bardzo przykrym doświadczeniem. Lekarz daje do zrozumienia, że tylko pacjent regularnie zostawiający pieniądze w prywatnym gabinecie będzie godny rozmowy z nim jako sympatycznym lekarzem. Podejście do pacjenta to ważny aspekt pracy lekarza, Doktor Józefczak na pewno to wie bo potrafi taki być, ale jak to świadczy o nim jako lekarzu skoro za jego kulturę i zaangażowanie trzeba dodatkowo płacić?

  Odnosząc się do stosunku lekarza do pacjenta w publicznym szpitalu nie umniejszam jego kompetencji jako dobrego specjalisty w swoim fachu.