Marek Pazdrak

ginekolog

NEUTRALNY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
60% 3 oceny (60%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
40% 2 oceny (40%)
53.4

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Niunia . Niunia . (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry ginekolog ! ;)

 2. sisio sisio (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Konował nie powinien zajmować się ludźmi. Zdecydowanie odradzam. Wykonując wszystkie badanie nie był wstanie rozpoznać zespołu Downa i poważnej operacyjnej wady serca. Radzę go omijać z daleka, żeby nie spotkoło was to co ja mam teraz przez pana znachora.

 3. MAŁGORZATA MAŁGORZATA (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Moja ciaze tez prowadzil ten lekarz, moj maz urodzil sie z wada serca wiec moja ciaza tez byla zagrozona wada, nie moge powiedzie zlego slowa o nim, czulam sie bezpieczna i nie musialam sie zamartwiac o coreczke, na kazdej wizycie lekarz sprawdzal wszystko dokladnie a gdy cos budzilo jego niepokoj konsultowalismy z klinika w lodzi.

 4. paulina141196

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Nie polecam. Mam 20 lat i chodziłam do niego do prywatnego gabinetu. Jakiś czas temu ''wykrył''u mnie zespół policystycznych jajników oraz nadżerkę ( bez żadnych badań) .Ciągle mówił o zabiegu zamrażania , nie wspominając ani słowem o globulkach, tylko ciągle o zabiegu,na ktory ufajac mu planowałam się zapisac i zapłacic 350 zł.Nie proponował nawet zrobienia cytologii. Nie dokońca dowierzajac i chcąc sprawdzić diagnozę , poszłam do innego dobrego lekarza, również prywatnie. Okazało się, że ani pcos , ani nadżerki nie mam. Miałam słowo przeciwko słowu ,wiec poszłam do trzeciego lekarza , który również nic nie stwierdził ( dostałam także zdj z usg z wymiarami jajników)Wróciłam do niego ze wszystkimi badaniami , a ten nawet się nie bronił , opowiadał tylko historyjki , by zbić mnie z tropu , a jego zdaniem nadżerka w cytologi nie wychodzi! Odradzam.

 5. haniawitek

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo pozytywny lekarz, wizyty mijają w miłej atmosferze, na pewno pozytywnie wpływa to na badania, nawet te nieprzyjemne lepiej jest znieść. Także polecam :) dobry specjalista, który nie patrzy tylko na portfel.