Mariola Ropacka

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
75% 3 oceny (75%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
25% 1 ocena (25%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. agaaa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wspaniała, ciepła kobieta i jednocześnie bardzo fachowy lekarz. Od ponad czterech lat jestem Jej pacjentką. W tym czasie "urodziłyśmy razem" dwójkę cudownych chłopców. Chciałam w tym szczególnym czasie jakim jest ciąża mieć zapewnioną szczególną opiekę - i tak było! Pani Doktor z ogromną cierpliwością prowadziła obie moje ciąże, odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości i troszczyła się o wykonywanie regularnych badań kontrolnych. Dzięki niej zarówno pierwszą jak i drugą ciążę wspominam baaardzo pozytywnie.

 2. eluta eluta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Godna polecenia, przesympatyczna i bardzo życzliwa osoba. Miałam okazję poznać Doktor Ropacką podczas porodu na Polnej i wspominam ją bardzo bardzo miło. Od tamtego czasu chodzę do Niej regularnie na badania i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim połączeniem profesjonalizmu i zwyczajnej ludzkiej życzliwości. Polecam panią Doktor zarówno mamom jak i młodym dziewczynom, które szukają dobrego i sympatycznego ginekologa.

 3. Hania Hania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Doktor to nie tylko wybitny specjalista, ale także a może przede wszystkim to człowiek o wielkim sercu, o czym przekonałam się gdy byłam w ciąży a Doktor Ropacka prowadziła ciążę i przyjęła poród. Przez cały czas zachowywała się w sposób profesjonalny i zarazem bardzo ciepły i życzliwy. Polecam!

 4. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Nie jestem stałą pacjentką Pani Ropackiej, jednak byłam dwa razy na wizycie gdy dr Ropacki był niedostępny. Była bardzo nie sympatyczna, wręcz miałam ochotę od razu wyjść z gabinetu i skasowała mnie dwa razy drożej niż dr Ropacki. Szczerze nie polecam!!!!!!!