Mariusz Koziak

okulista

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (24)

BARDZO DOBRY
83% 20 ocen (83%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
8% 2 oceny (8%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
8% 2 oceny (8%)
244.5

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

24 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Magdalena Magdalena (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Może i specjalista II stopnia .....Niestety wzbudza zaufanie - chodziłam kilka lat do niego na wizyty kontrolne....ale.... nie polecam. Bardzo drogie soczewki, płyny, i usługi również - a jakosć usług fatalna! Ostrzegam wszystkie dziewczyny które są w ciąży - absolutnie nie róbcie badania siatkówki u dr Koziaka. Moja historia - tzw. pan dr poswięcił mi całe 5 minut, zajrzał do oka, (nie zakroplił atropiny - nic takiego po prostu poswiecił i zajrzał.) Zajrzał i wypisał że jest ok. Na szczęscie dowiedziałam się jak to badanie powinno wyglądać - czyli atropia, i obejrzenie przez kryształ CAŁEJ siatkówki - a nie jej częsci!!! No i zmiany były - do zabiegu laserowego. Ale pan Koziak jest znany z tego, że tylko ciepłą rączką inkasuje niemałe pieniądze za wizytę...ODRADZAM.

 2. M.Koziak M.Koziak (Gość)

  Ocena: Neutralna Neutralna

  Bardzo mi przykro, że nie jest Pani zadowolona z usług oraz cen w moim gabinecie. Chciałbym odnieść się do Pani zarzutów. Ceny soczewek, płynów oraz honorarium w moim gabinecie NIE należy do najwyższych. Cena 30 sztuk
  soczewek jednodniowych to 59zł, cena pary soczewek dwutygodniowych to 26zł, a cena pary soczewek miesięcznych to 36zł.
  Polecam tylko soczewki markowe, nowoczesne, o bardzo wysokiej transmisji dla tlenu. Cena płynu do pielęgnacji soczewek 400ml to 29zł. Cena wizyty to 80zł lub 100zł w zależności od typu, co na warunki cen warszawskich nie należy do najwyższych.
  Wizyta u mnie nigdy nie trwa 5 minut. Dla każdego pacjenta rezerwuję 30 minut i mniej więcej tyle trwa wizyta.
  Co do badania dna oczu to nie stosuję Atropiny, lecz jak większość okulistów preparat o nazwie Tropicamidum, który jest mniej toksyczny.
  Co do Pani poglądu, że zależy mi tylko na pieniądzach nie jest to prawda. Niejednokrotnie zdarzało mi się przyjmować biednych pacjentów za symboliczne 10 zł. Aczkolwiek wyrażam pogląd, że etyczne zarabianie
  pieniędzy nie jest czymś złym. Jeszcze raz jednak jest mi bardzo przykro, że nie była Pani zadowolona z moich usług.
  dr n.med. Mariusz Koziak

 3. Kasia Kasia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od kilku lat leczę się u doktora Koziaka i jestem bardzo zadowolona. Nie mogłam mieć laserowej korekcji wzroku z powodu zbyt cienkiej rogówki i dlatego polecono mi ortosoczewki. Zakładam je na noc od 2 lat i w dzień widzę rewelacyjnie. Doktor Koziak jest super fachowcem i polecam go wszystkim!!!

 4. Weronika Weronika (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Trafiłam do dr Koziaka z polecenia. Noszę już bardzo długo soczewki, ale ostatnio miałam duże problemy z czytaniem w nich - niestety mam ponad 40 lat. Dr Koziak polecił mi rewelacyjne soczewki, w których dobrze widzę z daleka i z bliska. Dodam, że byłam u kilku lekarzy, lecz w soczewkach które dostałam, z daleka wszystko mi się zamazywało. Teraz jest super. POLECAM.

 5. Isko Isko (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Po części zgadzam się z opinią Magdaleny, ale tylko po części. Prawdą jest, że wizyta trwa około 5 minut, ale niestety w tym czasie nie można profesjonalnie i dokładnie zbadać Pacjenta - wiem co mówię, bo sam jestem lekarzem. Niestety to co mnie częto "boli" w zachowaniu lekarzy to to, jak łatwo biorą swoje honorarium i nie mówię tu o cenach w gabinecie...
  Nie przyznałem się doktorowi, że jestem lekarzem, bo wiem, że byłbym traktowany inaczej.
  Tak czy inaczej trochę więcej pokory Panie Doktorze

 6. M.Koziak M.Koziak (Gość)

  Ocena: Neutralna Neutralna

  Przykro mi, że nie był Pan zadowolony z wizyty w moim gabinecie. Chciałbym się odnieść do Pana komentarza. Specjalizuje się w dopasowywaniu soczewek kontaktowych głównie w astygmatyźmie oraz w dopasowywaniu soczewek dwuogniskowych, które spowalniają narastanie wady wzroku. Pierwsza wizyta w moim gabinecie nie może trwać 5 minut, bo nie jest możliwe w takim czasie zapisanie danych osobowych, pomiar wady wzroku, ustalenie mocy okularów i/lub soczewek kontaktowych, ocena przedniego oraz tylnego odcinka oka. Aby dobrze dopasować soczewki, każda osoba pierwszorazowa musi być tak badana. Osobnym tematem jest wizyta kontrolna, gdzie faktycznie może ona trwać 5 minut. Nie badamy na niej jednak pacjenta tylko oceniamy dopasowanie soczewek. W moim gabinecie jest ona płatna, lecz informuję o tym wszystkich pacjentów i do nich należy wybór. Lekarzy faktycznie inaczej traktuję. Badam z taką sama starannością jak inne osoby, lecz cena za wizytę dla lekarzy jest niższa. Na koniec przypominam, że funkcjonuje u mnie GWARANCJA SATYSFAKCJI. Jeżeli nie był Pan zadowolony z wizyty i/lub soczewek kontaktowych - oddam Panu pieniądze.
  dr n.med. Mariusz Koziak

 7. Kasia Kasia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie polecam. Doktor polecił mi super soczewki. Mam duży astygmatyzm i do tej pory nosiłam okulary. Mówiono mi, że nie mogę nosić soczewek. Jest dokładnie odwrotnie. Noszę i jest rewelacyjnie!

 8. Mariusz Mariusz (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ponieważ miałem już wcześniej dobierane soczewki kontaktowe, a z jakości widzenia nie byłem zadowolony, zacząłem szukać specjalistów od soczewek. Tak trafiłem na stronę dr Koziaka a następnie zacząłem szukać opinii o poradach okulistycznych. Po przeczytaniu powyższych komentarzy wahałem się czy skorzystać z doboru soczewek u dr Mariusza Koziaka, jednak mimo iż do Warszawy mam ponad 250km zdecydowałem się przyjechać. Dzisiaj nie żałuję swojej decyzji, dr Koziak dobrał mi dobre soczewki które spełniają moje oczekiwania. Byłem na wizytach już dwukrotnie, i żadna nie trwała 5min jak niektórzy tutaj piszą a za każdym razem poświęcono mi tyle czasu ile było to konieczne. Uważam że skoro doktor przyjmuje już tyle lat i ma tylko 2 niezadowolonych pacjentów to chyba nie jest źle. Szkoda że opinie piszą tylko ludzie niezadowoleni, natomiast ci którzy uzyskali fachową poradę nie piszą nic. Ja ze swojej strony szczerze polecam dr Mariusza Koziaka

 9. małgorzata małgorzata (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ja jestem zadowolona z usług dra Koziaka. Byłam kilka razy i za każdym razem wizyta trwała wystarczająco długo. Poza tym doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dobrał mi takie moce szkieł, z których jestem zadowolona. Dobrze w nich widzę i nie odczuwam zmęczenia oczu.W Vision Express nie byłam zadowolona z doboru szkieł, miałam przerabiane okulary. Honorarium za dobór okularów to tylko 10 zł więcej niż w Vision, a jakość badania o wiele lepsza.

 10. Wiktor Wiktor (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ja tez jestem bardzo zadowolony. Wizyta trwala ponad 20 minut i poswiecono mi tyle czasu ile bylo konieczne. Najwazniejsze jednak, ze polecono mi soczewki, w ktorych czuje sie rewelacyjnie!!! Dodam, ze mam astygmatyzm i probowalem juz wiele modeli, z ktorych nie bylem zadowolony. W sieciowym optyku calkowita porazka. Namowiono mnie na zakup 2 paczek soczewek, ktore sie kompletnie nie sprawdzily. U dr Koziak dostalem 1 pare do testu i juz bylo niezle. Na wizycie kontrolnej doktor zmienil troche moce i teraz naprawde super. Bardzo dobry fachowiec i mily czlowiek. Polecam.

 11. Tamara Tamara (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam liczne małe brodawki na powiekach. Nikt z okulistów w Warszawie nie chciał podjąć się ich usunięcia. Odesłano mnie do chirurgów plastyków. Dr Koziak usunął mi je szybko i fachowo. Nic nie bolało a cena, cóż w porównaniu z cenami jakie usłyszałam w klinice chirurgii plastycznej była śmiesznie niska. Z całą odpowiedzialnością polecam. A tak przy okazji. Dziwi mnie podejście niektórych osób. Jestem niezadowolona, mam możliwość odzyskania pieniędzy to biorę i zamykam sprawę. O co tu chodzi?

 12. Aneta O Aneta O (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od 8 lat leczę sie u dr. i jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za miłą i profesjonalną opiekę.Trafiłam z wadą - 8 i astygmatyzmem.Noszenie okularów było uciążliwe,szkła były bardzo grube i ciężkie.Na zabieg laserowy się nie kwalifikowałam ,więc dr. polecił mi TWARDE SOCZEWKI wymienne co 2 lata .Sprawdzają się rwelacyjnie, bo to już moja 4 para!!Poprawił się komfort widzenia i wada się nie powiększa.Nie wyobrażam sobie teraz funcjonowania bez tych soczewek

 13. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Do dr Koziaka trafiłam około 6 lat temu w poszukiwaniu specjalisty zajmującego się twardymi soczewkami kontaktowymi (mam duży astygmatyzm). Wcześniej korzystałam z usług innego okulisty (wtedy cieszącego się bardzo dużą renomą), ale nie byłam w pełni zadowolona z cen soczewek oraz z niedostatecznej w moim odczuciu uwagi poświęcanej pacjentowi przez lekarza. Żadnego z tych problemów nie mam odkąd uczęszczam do doktora Koziaka - soczewki są o kilkaset złotych tańsze niż u poprzedniego lekarza, a każda wizyta wiąże się z dość szczegółowym wywiadem i dużą ilością informacji udzielanych mi przez doktora. Polecam

 14. Ola Ola (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od wielu lat leczę się u dra Koziaka i uważam, że jest to bardzo profesjonalny lekarz, którego każdemu szczerze polecam. Mam duży astygmatyzm i krótkowzroczność. Od 9 lat noszę sztywne soczewki, które dają mi komfort widzenia bez konieczności noszenia okularów z grubymi szkłami. Niedawno doktor dopasował mi soczewki progresywne, które mają zupełnie zahamować narastanie wady.

  Badanie zawsze jest kompleksowe i w moim przypadku nigdy nie trwało 5 minut.

  Cenię sobie dra Koziaka za indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia.

 15. Maryla Maryla (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo polecam doktora Koziaka. Zanim do niego trafiłam moja wada wzroku strasznie szybko się powiększała, a okuliści do których trafiałam nie potrafili mi pomóc. Doktor Koziak dobrał mi świetne soczewki ortokorekcyjne. Noszę je od 1,5 roku i uważam, że są fantastyczne. Wada się już nie pogłębia. Zakładam soczewki na noc, a w dzień widzę jakbym nigdy nie miała problemów z oczami. Doktor zdecydowanie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu (na pewno więcej niż wspomniane w poprzednich opiniach 5 min.) i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam każdemu.

 16. d.orota

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam zdarty nabłonek rogówki i dzięki jego interwencji nie męczyłam się z tym tyle, ile bym mogła, gdybym poprzestała na opinii dwóch lekarek, które mnie wcześniej oglądały. Ceny też okej.

 17. Basia Basia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo kompetentny lekarz, obeznany z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Osobiście skorzystałam u Doktora z leczenia ortosoczewkami i bardzo polecam tę metodę. Zakładam na co drugą noc, w dzień mam 0,0 (badane u innego okulisty). Bardzo polecam tę metodę wszystkim, którzy nie lubią nosić okularów i soczewek na dzień. Na pierwszy rzut oka metoda wydaje się kosztowna, ale soczewki starczają na dwa lata. Jak się to porówna z kosztem soczewek jednodniowych to wychodzi sporo taniej.

 18. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Do dr Koziaka trafiłam w 2008 roku i od tego czasu noszę ortosoczewki. Nigdy nie byłam zwolenniczką noszenia okularów, w dodatku w przeciągu 6 lat (LO i studia) moja wada wzroku z 0.00 posunęła się do -2.75. Wtedy zaczęłam szukać rozwiązań które pozwoliłyby zatrzymać postępującą wadę. Bałam się ingerencji chirurgicznej i zabiegów laserowych dlatego ortosoczewki okazały się idealnym rozwiązaniem dla mnie. Soczewki zakładam tylko na noc, co nie jest uciążliwe. Wczoraj podczas wizyty dowiedziałam się, że od 4 lat moja wada ani drgnęła - dlatego zdecydowałam się po raz kolejny na ortosoczewki. Polecam dr Koziaka wszystkim którzy nie lubią tradycyjnych okularów i miękkich soczewek, lub boją się pogłębiania wady wzroku!!

 19. Seweryn Seweryn (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mam wysoki astygmatyzm. U doktora Koziaka zaopatruje się w twarde soczewki (widzę idealnie) i okulary (troszkę gorzej, ale i tak lepiej niż w poprzednich z VE). Ceny konkurencyjne. Obsługa solidna. Zdecydowanie polecam.

 20. Andrzej Andrzej (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od 1,5 roku korzystam z ortosoczewek dobranych i kupionych u dr Koziaka. Wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz bardzo szczegółowe badanie, to mogę napisać o Panu doktorze. Jestem bardzo zadowolony z ortosoczewek, wykorzystywałem je w różnych warunkach, zakładanie soczewek na noc nie jest uciążliwe i przynosi pozytywne efekty. Według mnie to bardzo wygodny i skuteczny sposób korekcji wady wzroku.