Mariusz Siejek

psycholog, psychoterapeuta

BARDZO DOBRY

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
35

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. piotr piotr (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Mariusz jest bardzo wnikliwie i głęboko pracującym terapeutą, przeszedłem u niego wieloletnią, intensywną analizę zakończoną sukcesem w postaci mojego rozwoju zarówno w życiu zewnętrznym i poszerzenia mojej świadomości. Myślę że jest bardzo dobrym fachowcem.

 2. Kaja Kaja (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam.

 3. GGGG

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Moja terapia u Pana Mariusza wciąż trwa. Od 2 lat i jeszcze przez jakiś czas potrwa.. Bardzo serdecznie go polecam. Myślałam, że nie ma już wyjścia z moich problemów, a na terapię zgłosiłam się jako do ostatniej deski ratunku. Pan Mariusz nauczył mnie samej znajdować odpowiedzi, do których zwykle mamy słaby dostęp w czeluściach głębokiej nieświadomości. Z czasem mój życiowy chaos zaczął nabierać jakiś bardziej regularnych kształtów. Każda sesja u p. Mariusza to swoisty katalizator zmian uruchamiający procesy myślowe, które z kolei prowadzą do wniosków z porażek i trudnych sytuacji. Pytania zadawane przez terapeutę wracały do mnie jak echo w najmniej oczekiwanych chwilach, ale wtedy, gdy najbardziej mnie oświecało 'co' i 'jak'. I pomagały mi dokonać prawidłowej oceny sytuacji i spróbować uniknąć kolejnego błędu. Jestem niezwykle wdzięczna p. Mariuszowi za pomoc p, której mi udzielił i jeszcze przez jakiś czas będzie udzielał. Psychoterapia to inwestycja w siebie, która, jak mi się wydaje, zwracać się będzie przez długie lata i której wartości właściwie nie można przecenić. Kiedy zaczynałam długoterminową terapię, moi znajomi i rodzina pukali się w czoło, bo kasa, bo czas. Ale ja z perspektywy czasu uważam, że to był jeden z najlepszych wyborów w moim życiu: tak terapii w ogóle, jak i terapeuty. Wiem, że wybór ten będzie z czasem procentował. To tak, jak chorzy leczący się wiele lat na np. raka, tak i ja długoterminowo leczę 'raka' - tyle że duszy i emocji.
  Mogę jeszcze powiedzieć, że czuję żal, że do p. Mariusza trafiłam tak późno. P. Mariusz to świetny profesjonalista, z wyczuciem, pełen empatii, słucha wnikliwie i mogę powiedzieć, że na głos wyraża to, co siedzi mi w głowie. Dla mnie to było i niesamowite. Jakby czytał moje myśli.
  Najcenniejsze w terapii są pytania, które terapeuta zadaje, a nasze własne odpowiedzi są rozwiązaniem większości dręczących nas problemów i lęków. P. Mariusz nauczył mnie właśnie zadawać sobie samej pytania, a moje własne odpowiedzi naprowadzają mnie na właściwą drogę. Nie wiem, jak potoczyłoby się moje życie, gdybym nie trafiła na terapię p. Mariusza. Nie wiadomo, czy w ogóle by się toczyło...
  Gorąco polecam sesje u p. Mariusza.