Marlena Sokół-Szawłowska

psychiatra

BARDZO DOBRY

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
35

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Marzanna

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłam kilka dni temu u pani dr Szawłowskiej. O samej pani dr jest już wiele pozytywnych opinii w internecie– podpisuje się pod tym w zupełności. Dodam jedynie, że to co podobało mi się w placówce gabclinic.com (w której przyjęła mnie pani doktor), a różni od innych w których bywałam, to to że czuć tu na każdym kroku ze bardzo im zależy na zadowoleniu w oczach pacjentów. Może to zabrzmi dziwnie – ale zarówno od pracowników administracyjnych, przez lekarzy , a na właścicielu skończywszy (tak sam wlasciciel tuz po wyjściu z gabinetu podszedł pytając o mój stopien zadowolenia czy czegoś mi brakowało....– naprawdę byłam strasznie zaskoczona) – widać, że ta placówka to poczucie misji a zarazem pasja. Naprawde nie spotkałam się z tym nigdzie wcześniej. Co mogę zrobić? Tylko polecić !

 2. Gosiaaa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Dr jest niesamowitym człowiekiem i lekarzem. Chodzimy do kliniki gabclinic.com z mężem już od roku. Terapia małzeństka ewidentine nam służy. Są już pierwsze efekty. Pomyśleć że swego czasu byliśmy nawet w separacji.... Na szczescie pani dr wiedziała jak zadziałać. Dziękujemy i polecamy !

 3. Dorcia

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłam z córką na wizycie psychologicznej w gabclinic.com u pani dr Szawłowskiej. To co nas pozytywnie zaskoczyło to zarówno specjalistyczny personel z podejściem do dzieci, oraz niepowtarzalny wystrój kliniki. Kilka oddzielnych sal terapeutycznych, baaa nawet pokoj z zabawkami dla dzieci. Placówka naprawdę świetnie zorganizowana + telefon 24h w nagłych sprawach…. Skorzystałysmy już nie raz. Polecamy