Marta Winiarczyk-Sapieżyńska

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
0% 0 ocen (0%)
DOBRY
33% 1 ocena (33%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
67% 2 oceny (67%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. sabcia sabcia (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Pani dr ma podejście profesjonalisty ,choć może brakuje komunikacji , należy dopytać się o szczegóły.. Ponadto jest miła i rzeczowa, polecam!

 2. Paulina.Pod

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  MARTA WINIARCZYK-SAPIEZYNSKA: odradzam!!! LEKARZ Z PRZYPADKU!! Do tej doktor trafilam z powodu "uwiezionego" tamponu.Na opis mojej sytuacji Pani Winiarczyk-Sapiezynska zareagowala niewybrednym komentarzem. Dodam,ze tego dnia nie udalam sie do pracy z powodu porannych wymiorow (komentarz P.Winiarczyk-Sapiezynskiej zwalil mnie z nog: "To juz Pani problem") Gdy opowiedzialam, ze polozna nie mogla sobie poradzic i kazala mi przyjsc, odezwala sie do mnie opryskiliwe "to ten tampon tam jest czy nie?". Spytalam sie, czy mnie przebada,zeby to sprawdzic. Otrzymalam przemila odpowiedz "Zastanowie sie jak przyjme wszystkie pacjentki". Pomijam fakt, ze Pani doktor zwracala sie do pacjenta w sposob zatrwazajacy (brak kultury jestem w stanie wytrzymac), ale to,ze zbagatelizowala sprawe, ktora mogla doprowadzic do infekcji, a nawet wstrzasnienia nie lezy chyba w etyce zawodu lekarza. Z gabinetu wyszlam. Oficjalna skarga do dyrektora przychodni rowniez zostanie wyslana. Wizyte u tej lekarz stanowczo odradzam.

 3. Vasab

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Osobiscie odradzam dla osób które jeszcze nie miały kontaktu seksualnego. Owa pani chciała dokonać badania jak u osoby która miała już styczność z badaniem ginekologicznym. Zero wyjaśnienia czemu tak a nie inaczej. Wielce oburzona faktem że się nie zgadzam na takie badanie, wyprosiła mnie z gabinetu. Pierwsza wizyta i najgorsza, NIE POLECAM!