mgr Grzegorz Olkowski

rehabilitant

BARDZO DOBRY

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
100% 4 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
45

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. ~pola_z_kabat ~pola_z_kabat (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłam dzisiaj w profizjo na masażu ciążowym. Masaż super odprężający i łagodzący dolegliwości moich popuchniętych nóg i bolącego kręgosłupa. Gabinet bardzo przyjemny, a pan Grzegorz który mnie masował zachowywał się bardzo profesjonalnie. Polecam masaże w tym gabinecie wszystkim dziewczynom w ciąży.

 2. Zosix Zosix (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Też się u niego rehabilitowałam z kręgosłupem po ciąży. Ekstra rehabilitant, pozbierał mój kręgosłup po ciężkich dla mnie 9 miesiącach.

 3. Koliber77 Koliber77 (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wczesniej rehabilitowal kregoslup mojego meza w gabinecie na Mokotowie. Maz zawsze bardzo go chwalil po wizytach. Teraz padlo na mnie. Chodzilam do niego w nowym miejscu na Ursynowie. Wyprowadzil mnie z rwy, rehabilitowalam sie u niego z zadowoleniem. Nowy gabinet bardzo fajny. Rehabilitant 1 klasa!

 4. ~petra ~petra (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wykazał się w stosunku do mnie duża cierpliwoscia i wyrozumialoscia, bo przyszłam kompletnie załamana bólami kręgosłupa i opisem rezonansu. To taka dobra dusza, bardzo chce pomóc pacjentowi, do tego podbudowujac psychicznie. Otrzymałam wielkie wsparcie i udało się zrehabilitować mój wypadajacy dysk krzyzowy. Ciepły, kompetentny i zaangażowany rehabilitant godny najlepszej oceny.