Michaił Połykowski

psychiatra, psycholog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (8)

BARDZO DOBRY
88% 7 ocen (88%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
13% 1 ocena (13%)
84.5

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

8 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Iza D Iza D (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  To co robi ten "lekarz", to szarlataneria. Jego metoda (bardzo kosztowna) na uzależnienia na nikotynę nie odniosła skutku, przy czym rzuciłam palenie przy pomocy tabletek. Moim zdaniem to oszust.

 2. moniczka4

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry, bo lekarza z takim podejściem jeszcze nie spotkałam. W prawdzie przyszłam do niego z ciężkim problemem, ale to nie zmieniło faktu, że podszedł do mnie zwyczajnie, po ludzku. Widział we mnie dobrego człowieka, który faktycznie nie chciał źle, który się zagubił. Na szczęście Pan Dr. Michaił pomógł mi się na nowo odnaleźć i będę mu wdzięczna do końca życia. Jestem znów szczęśliwym człowiekiem , który swoje błędy ma daleko za sobą.

 3. evvelinamackowiak

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem pod wrażeniem doświadczenia dr Michaiła, który po trzy miesięcznej terapii pomógł mi uwolnić się od alkoholu metodą hipnozy. Sceptycznie podchodziłam do pomysłu hipnoterapii, ponieważ trochę się obawiałam skutków działań, ale dr okazał się być profesjonalistą. Uspokoił i zapewnił, że będzie wszystko w porządku. Było, bo jak sie okazało w praktyce była to raczej taka większa forma medytacji, całkowicie bezpieczna, a ja byłam świadoma wszystkiego co się wokół mnie dzieje... Terapia indywidualną tą metodą pomogła mi wyleczyć się z alkoholizmu, w który powoli wpadałam. Dziś nie piję, a alkohol nie działa już na mnie tak jak kiedyś. Dr Połykowskij jest godny polecenia, a jego hipnoterapia działa!

 4. jussstysia

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Niedrogi lekarz, którego wg mnie metoda hipnoterapii działa.
  Byłam pod wielkim wrażeniem wpływu tej metody na mój problem.
  Do Pana Michaiła zgłosiłam się o pomoc, ze względu na dopadający mnie stres.
  Lekarz kompetentny, doświadczony, sympatyczny i niezwykle wyrozumiały.
  Metoda hipnozy całkowicie bezpieczna i efektowna.
  Warto było zwrócić się o pomoc do takiego fachowca.
  Dziękuję i polecam.

 5. teresare

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Świetny specjalista. Doświadczony, wyrozumiały, kompetentny, wspaniały człowiek, który potrafi pomóc osobom nawet z bardzo poważnymi problemami. Kiedy inni psychoterapeuci zawiedli, wtedy koleżanka poleciała mi Pana MIchaiła i okazało się był to strzał w 10.
  Dzięki jego metodzie moje dziecko już nie bierze narkotyków i uwolniło się od niebezpiecznego towarzystwa. Jestem wdzięczna.

 6. dorotabb

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doskonały psycholog, ciepły, dobry człowiek, kompetentny specjalista.
  Z cierpliwością i pełnym zaangażowaniem podszedł do mojej córki, która od jakiegoś czasu była bulimiczką.
  Dziś jest w pełni wyleczona i wszystko to zawdzięczam Panu Michaiłowi!

 7. Lucynabader

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam straszną nadwagę. Związana była z tym, że zajadałam wszystkie stresy. Uświadomił mi to dopiero ten terapeuta. Teraz powoli wracam do normalnej wagi. Nauczyłam się jak radzić sobie ze stresem. Gorąco polecam wszystkim osobom to miejsce. Prowadzona tu terapia jest naprawdę skuteczna.

 8. Adrian104

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Trafiłem do pana Michała z niesamowicie silnym bólem praktycznie całego ciała. Ból był tak silny że ledwo utrzymywałem przytomność. Przy pierwszej wizycie rodzice (mam 14 lat) dosłownie wciągnęli mnie do gabinetu doktora, bo przez ten ból nie mogłem nawet ustać na nogach nie mówiąc o chodzeniu. Po 30 minutach WYSZEDŁEM z gabinetu. Wcześniej lekarze diagnozowali moją chorobę jako zespół przewlekłego bólu, ale pan Michał stwierdził że to było coś zupełnie innego. Tylko 2 osoby na świecie mogły mi pomóc. Ten człowiek czyni prawdziwe cuda.
  Doktor stwierdził że gdybyśmy nie trafili do niego po jakimś czasie stałoby się najgorsze. Ten człowiek uratował mi życie. Jestem mu niesamowicie wdzięczny i naprawdę nie miejcie żadnych oporów przed wizytą u pana Polykovskiyego bo on pomaga na tyle ile umie a potrafi bardzo dużo. Jeszcze nie spotkałem tak mądrego i doświadczonego człowieka.