Mirosław Sokołowski

psychiatra

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (21)

BARDZO DOBRY
71% 15 ocen (71%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
29% 6 ocen (29%)
213.86

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

21 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. leny leny (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Piekna okolica, spokój i cisza która wpłyneła na mnie bardzo pozytywnie.

 2. Basia Basia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzięki pobycie w klinice Ruda-Dwór udało mi się szybko wrócić do normalnego życia.

  Dziękuję za profesjonalną pomoc całemu personelowi kliniki.


  Polecam

 3. Jarek Jarek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Gorąco polecam . Bardzo dobry specjalista. Pomoże, wysłucha , doradzi . Wie co potrzebne pacjentowi i nie zostawi go samego . Takich specjalistów jest mało. W klinice 3xdzienie prowadzone są zajęcia gimnastyczne na sali feetnes, codziennie spacery lub wycieczki rowerowe po okolicy, nordic wolking,zajecia z fizjoterapeutą w basenie. Na brak zajęć nie można narzekać powiem nawet że jest ich za dużo, po pierwszych 3 dniach miałam zakwasy. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecem! Dzieki wielkie Panie doktorze za ogromną pomoc.

 4. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Największe zalety kliniki Ruda-Dwór to piękna okolica, codzienne zajęcia gimnastyczne, przejażdzki rowerowe, miłe rozmowy z doktorem i personelem, minimalizacja farmakologii i dla mnie najważniejsze duża poprawa zdrowia, zaczełam znowu widzieć sens życia.

 5. Zysiek Zysiek (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Moja żona parę lat temu spędziła łącznie ponad miesiąc w klinice z zaburzeniami psychiatrycznymi. Po pierwszym pobycie, wyleczona super. Po remisji choroby, i po powrocie do kliniki żona nie powracała do zdrowia bardzo długo. Okazało się że lekarz chciał nabić sobie kieszeń poprzez długi pobyt, i drogie wizyty, parę stówek za wizytę. Zmieniliśmy lekarza i żona wyzdrowiała. Nie polecam tego lekarza, raczej przestrzegam przed tym lekarzem. Dużo obiecuje mało robi, dużo sobie życzy za pseudo leczenie i spóźnia się na wizyty nawet parę godzin. ODRADZAM POBYT.

 6. tpob zzssxx tpob zzssxx (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ten lekarz nie potrafi pomóc. Jest bardzo nastawiony na zysk. To istny materialista. Mi na przykład nie potrafił pomóc. Podczas pobytu tam wogóle ze mną nie rozmawiał i nie prowadział wizyt. A wogóle to podawał mi leki po których tyłam jak świnia. Personel też tam jest do dupy. Jedna na przykład okłamała go że wyrzucam tabletki za łóżko w pokoju chociaż nawet tak nie było.

  Nie chcę więcej już tam wracać!!!!!!!

 7. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chciałam serdecznie podziękować za opiekę jaką otrzymałam w Rudzie. Ja osobiście wogóle nie żałuję, że Bóg skierował mnie akurat w ten cudowny zakątek świata. Pan doktor okazał się niezwykłym przyjacielem zagubionych duszyczek. Bywało lepiej lub gorzej, nerwów było mniej lub więcej aczkolwiek podsumowując - Pan Doktor na zawsze pozostanie w moim sercu jako opoka spokoju i uzdrowienia mojej duszy, serca oraz ciała. Po drugie szanowne pielęgniarki, niesamowicie wspaniała opieka począwszy od żartów skończywszy na jakże cennym współczuciu i wysłuchiwaniu wszelkich smutków.Pomagały mi na codzień wierzyć w sens miojego pobytu w Rudzie i dodawały niesamowitej pozytywnej energii. wasza praca kochane Aniołki jest nieoceniona i bezcenna. Będę o tym pamiętać do końca mojego życia. Nigdy nie zapomnę Waszego szczerego uśmiechu oraz chęci pomocy innym jaka w Was tkwi.

 8. justyna justyna (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  nie polecam. Lekarz nieodpowiedzialny. Na terenie pseudo-kliniki pies doktora atakuje ludzi i zagryza psy. Warunki bytowe tragiczne.

 9. Marian Marian (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pobyt w klinice Ruda -Dwór to jeden z najpiękniejszych miesięcy jakie przeżyłem w moim życiu. To nie tylko atmosfera tego pięknego miejsca położonego w oddali od zgiełku miejskiego, ale i ludzi pracujących w tej klinice.
  Szczególnie polecam fachowosć i profesjonalizm szefa kliniki Ruda dwór pana dr Sokołowskiego.
  Szczerze wysłuchał mnie i pokierował jak wyjść z problemu alkoholowego. na uwagę zasługuje też bogata gama zajęć w sali fitnes.
  Zajęcia z fizykoterapii w basenie przyprawiają o zawroty głowy nie w sensie negatywnym tylko pozytywnym.
  Jest także frajda dla osób łowiących ryby, można złapać karpia ale oczywiście go wypuścić po zrobieniu z nim zdjęcia.
  Gdyż zasada "karpiaczy" brzmi złów i wypuść.
  Ja jestem bardzo zadowolony z pobytu, szczerze polecam go ludziom, którzy mają problemy z alkoholem i nie tylko.
  Dzięki wilelkie całemu personelowi ludziom poznanym w klinice, a szczególnie panu dr Sokołowskiemu za ogromną pomoc i wsparcie.

 10. Tomek Tomek (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Nie polecam tej pseudo kliniki,po pobycie tam zostało jedynie wielkie rozczarowanie i ubytek kilku tysięcy w kieszeni za niby leczenie.Jedna pielęgniarka na cały ośrodek,pacjent opiekuje się pacjentem.Na faszerują cię lekami tak,żeby była cisza, spokój i porządek nawet nie dowiesz się co ci podają.Lekarza spotkasz tam bardzo rzadko,jak na taką niby klinikę to powinien być tam przynajmniej lekarz dyżurujący,zamiast tego są wielkie psy które chodzą luzem bez kagańca.

 11. Iza Iza (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Witam! Polecam tą klinikę, mój mąż był tam dwukrotnie, terapia
  przyniosła oczekiwany skutek, nie pije "już" 2 lata i oby tak dalej.
  Pierwszy raz pojechał z mojej inicjatywy i z perspektywy czasu nie
  było to bez znaczenia, ponieważ drugi raz (po wpadkach a może i
  piciu dalej) pojechał na terapie pogłębioną. Znalazł wielu przyjaciół,
  otworzył się na ludzi, a i pamięta o wspaniałej atmosferze i
  personelu w Rudzie.

 12. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ruda jest miejscem, które sprzyja przemyśleniom i zastanowieniu się nad własną osobowością.
  Daje sposobność innego, bardziej wnikliwego, postrzegania ludzi i rozumienia ich problemów.
  Otoczenie Rudy pozwala przy wsparciu rehabilitanta na wszelkie sposoby uczestniczyć w ćwiczeniach, marszach, pływaniu, wycieczkach rowerowych i grach sportowych. Dzięki temu , jak również diecie, którą dla mnie wyznaczono, a której pilnie przestrzegałam schudłam w przeciągu 28 dni 10 kilogramów. Zmieniłam też swoje spojrzenie na ludzi z depresją, stresami czy innymi problemami psychicznymi. Nauczyłam się ich rozumieć tak samo jak zrozumiano mnie.
  Wyjeżdżam z Rudy jako atrakcyjna Kobieta, z pozytywnym nastawieniem do życia oraz postanowieniem, że nie zaprzepaszczę wysiłku jaki włożyłam w to- by taką właśnie kobietą znowu zacząć być.
  Ania
  Sztokholm

 13. Hania Hania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Na Rudzie zyskałam świadomość, że powinnam pozostać wśród żywych, że moge i powinnam zrobić sporo najpierw dla siebie, a później może pomogę też innym, którzy poszukują też rozwiązania ale nigdy już nie przejdę obojetnie obok człowieka, który ma spuszczoną głowę. Zyskałam świadomość, że należy zwracać się o pomoc bo ona jest. Zobaczyłam piękne ciepłe kolory. Odeszły głosy i nieprzyjazne złudzenia.

 14. Adam Adam (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dziękuję wam za to, że ustąpiły mi bóle łokcia i drętwienia dwóch palców lewej ręki. Ból ten trwał u mnie od wczesnej wiosny bieżącego roku i tłumaczono mi, że przyczyną są zmiany w obrębie stawu barkowego.
  Dopiero dzięki stwierdzeniom Państwa, że rzecz dotyczy kręgosłupa szyjnego i rehabilitacji jaką u was odbyłem, mój problem się zakończył. Mogę nawet spać w nocy na dowolnie wybranym boku. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Adam

 15. Żaneta Żaneta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Leczyłam się od 2005 roku i brałam szereg leków przeciwdepresyjnych, ale to nie pomagało!
  Tam w klinice Ruda osiągnełam wewnętrzny spokój.
  Raczej ustąpiły myśli negatywne, relacje z personelem super. Dużo pomógł rehabilitant- zajęcia ruchowe. Jedzenie rewelacja.

 16. Sławek Sławek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Klinika Ruda Dwór położona jest na Mazurach k/Iławy
  Doktorem prowadzącym jest dr Sokołowski - lekarz psychiatra.
  W klinice leczy sie choroby alkoholowe, depresje, nerwice i otyłość.
  W klinice leczyłem się przez 3 tygodnie na depresję.
  Po zakończonym leczeniu mogę stwierdzić, że jestem zadowolony z postępu poprawy stanu mojego zdrowia psychicznego.
  Teraz jeżdze do kliniki raz w miesiącu na wizyty kontrolne.
  Po poprawie stanu zdrowia w moim przypadku jak i obserwcji innych pacjentów przebywających ze mna w klinice Ruda - Dwór mogę stwierdzić, że lekarz ten jest w stanie pomóc każdemu, kto chce się leczyć.
  Program poza lekami obejmuje zabiegi wodne w basenie, fizjoterapeutyczne, kinezyterapeutyczne, ścieżki spacerowe dla refleksoterapii ze stóp, tenis, codzienne wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, zajęcia psychoterapeutyczne.
  Położenie zdala od zgiełku.
  Całość ta + chęć powrotu do zdrowia daje bardzo pozytywne skutki w leczeniu.

 17. pacjentka pacjentka (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Po pierwsze zacznę od tego, że dziwią mnie te pochlebne opinie pacjentów a nawet bardzo dziwią. Pojechałam do tego ponoć cudotwórcy w dość słabej formie psychicznej z dużą nadzieją że pobyt w prywantej wydawało by się na dość dobrym poziomie klinice, wyciągnie mnie z dołka depresji, okazało się jednak że nie wygląda to tak jak się wydaje. Pan doktor tak napawde wzbudził moje podejrzenia już na samym początku kiedy od razu stwierdził że koniecznie musze zostać w klinice na 2,3 tygodnie. Zgodziłam się, same warunki w klinice za tą cenę są naprawde kiepskie ale nawet nie chodziło mi o warunki tylko o naprawde ogromną chęć wyzdrownienia. Całe "zajęcia" to nieustanne ćwiczenia i nawet dziesięciokilometrowe marsze w upalnym słońcu wręcz pod przymusem, nikt nie zwraca uwagi na to że pacjent najprościej w świecie nie daje rady fizycznie. Posiłki? hmmm tu zbytnio się nei rozwinę bo nie ma nad czym, ciągle to samo na stole przez prawie dwa tygodnie mojego pobytu,naprawdę odechciewało się jeść. Opieki lekarskiej w trakcie pobytu tak naprawde nie było Pan doktor zajmował się głównie swoimi interesami a Panie pielęgniarki owszem miłe ale niestety zapominały o wieczornych lekach i to ma być profesjonalne leczenie? Niestety to jeszcze nic, po prawie dwóch tygodniach pobytu kiedy już poprostu fizycznie nie dawalam rady obciążenia fizycznego bo te cudowne leczenie na tym ma polegać i stwierdziłam że mam dość, Pan doktor na wiadomość o mojej rezygnacji z pobytu poprostu się wściekł i stwierdził że jestem nienormalna. Aż mnie zatkało, powiedziałam że nie rezygnuje z leczenia lekami ale z pobytu w tym miejscu a leczyć się mogę będąc w domu, na to Pan doktor odparł że nie będzie mnie leczył!!!na pytanie co z jego etyką lekarską nie odpowiedział nic i zachowywal się jak furiat pewnie dlatego że tego dnia nie byłam jedyną pacjentką która zrezygnowała z pobytu. Podsumowując właściciel kliniki to nie lekarz to przedsiębiorca i naciągacz nastawiony na zysk na nic więcej, o pieniądze za pobyt upominał się jeszcze na długo przed zakończeniem tego pobytu. W tym samym czasie kiedy przebywałam w klinice było jeszcze kilku innych pacjentów i niestety u nich tez nie było widać zadowolenia z leczenia ale to już moze nie być obiektywna ocena. Być może są osoby którym pobyt tam pomógł ze względu na ogólnie panującą tam cisze i spokój co równie dobrze można spotkać w gospodarstwie agroturystycznym za o wiele mniejszą stawkę ja stanowczo ODRADZAM!!!! i jeszcze raz wypowiem moje odczucia NACIĄGACZ!!!!!!

 18. Jadwiga Jadwiga (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Właśnie zakończyłam kolejny 3 miesięczny pobyt w Rudzie, nie mogę wypowiedzieć słów zachwytu na temat Rudy. Jest to dla mnie magiczne miejsce a ten 5 już pobyt dogłębnie zmienił moje życie. Mam wrażenie, że cały personel to moja najbliższa rodzina. Otwartość, szczerość, komunikatywność, kompetencje - to podstawowe zalety personelu. Dziękując za istnienie Rudy, chcę zapowiedzieć, że od stycznia Nowego roku będę żyła juz kolejnym przyjazdem do Rudy. Wiem ile dla mnie zrobiono i jak ciężki był mój stan. Moja psychika była tak zakręcona, że nie mogłam nawet sama trafić do gastronomii oddalonej od budynku głównego o 50m. Teraz dużo piszę dla innych ludzi i wspieram ich mym słowem i opieką jakąkolwiek. Stała się użyteczna i jak mówi doktor osiągnełam najwyższy stopień człowieczeństwa.

 19. Iza Iza (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Proszę, każdy kto chciałby skorzystać z tego tzw. "magicznego" miejsca, niech się szczerze zastanowi. Zdecydowanie nie polecam, najważniejsza jest kasa. To nie pacjent jest istotny, tylko Jego kieszeń. Proszę uwierzyć.

 20. Adam Adam (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Byłem na dwa tygodnie, do domu wróciłem w fatalnym stanie.
  Doktor kazał wstawać o 6, aby udać się na "spacerki".
  Odstawienie leków przez lekarza spowodowało znaczne pogorszenie się mojego stanu psychicznego, czego nie było widać, ponieważ moja diagnoza nie była prawidłowa, a doktor jej nie wykrył. Po powrocie potrzebowałem aż trzech miesięcy, aby zacząć normalnie żyć.
  Doktora interesował tylko sport, jak mawiał "to jest lek na wszystko", ale tak nie było, mimo, że bardzo często uprawiałem sport, nie potrafiło to pomóc mojej psychice.