Monika Walerzak

ortodonta

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (13)

BARDZO DOBRY
77% 10 ocen (77%)
DOBRY
23% 3 oceny (23%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
134.77

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

13 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Pawe.l Pawe.l (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wyciągnąłem wnioski z kilkumiesięcznej obserwacji dr Moniki Walerzak (leczę się u niej od maja zeszłego roku) i wydaje mi się że to typ lekarza z powołania, dla którego ortodoncja to coś więcej niż tylko zawód, ciężko to opisać słowami ale takie są moje odczucia. Poza tym jest bardzo dobrym ortodontą i świetnie dogaduje się z pacjentem. Sprawdźcie ją sami.

 2. monika monika (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Kumpela z pracy strasznie się nakręciła żeby zrobić coś ze swoimi zębami i zaraziła mnie tym pomysłem, przeszukaliśmy Internet, rozeznałyśmy się po znajomych i wybór padł na dr Monikę Walerzak. Przed pierwszą wizytą miałam pewne obawy czy aby nie jest za późno na aparat ale pani Monika powiedziała że przy mojej wadzie nie jest to żadną przeszkodą. Cieszę się że się zdecydowałam. Różnica jest widoczna gołym okiem, ząbki są teraz idealnie równe, więcej się uśmiecham i mam lepsze samopoczucie, mój piękny uśmiech jest moim atutem. Za czas i wysiłek który pani Monika włożyła w mój uśmiech serdecznie jej dziękuję.

 3. jol32 jol32 (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo miła i sympatyczna lekarka, ma fantastyczny kontakt z pacjentem, gdy ją o coś pytam zawsze dokładnie i wyczerpująco mi odpowiada. Gorąco polecam!

 4. edytka edytka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzięki temu że leczyłam się właśnie u dr Walerzak udało się przeprowadzić leczenie bez rwania zębów kiedy inny ortodonta mówił że trzeba rwać, a zależało mi na tym żeby tego nie robić, pani doktor powiedziała że w moim przypadku da się wyprostować zęby bez rwania i że się podejmie, no i jest pięknie, bez przesady można powiedzieć że doktorka to super specjalista, polecam.

 5. Pergolka Pergolka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Leczę się u pani Moniki i uważam to świetna ortodontka. Aparat założylam niecały rok temu i już widzę wyraźne postępy. W przyszłym roku w sierpniu mam ślub i obserwując zmiany wierzę, że do tego czasu będę miała ładny, równy zgryz.

 6. Masia Masia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Moja córka ma dość mocno krzywe zęby. Poszliśmy do Pani Moniki Walerzak do kliniki. Wspaniale urządzone miejsce. Bałam się, że córka będzie bała się ortodonty i wyglądu aparatu, ale Pani doktor przełamała lody , widać że sama ma dzieci i potrafi się z nimi obchodzić. Maja rozluźniła się i już pół roku nosi aparat, a efekty już widać. Polecam Panią Monikę.

 7. Mela Mela (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Tylu jest lekarzy ortodontów w Warszawie i zdecydowanie u kogo będziemy się leczyć nie jest łatwą decyzją. Zasięgnęłam opinii u znajomych i przewertowałam internet żeby wybrać właśnie Monikę Walerzak. Jak do niej teraz chodzę i zobaczyłam osobiście jak wygląda u niej leczenie to chce wam powiedzieć że właśnie takiego ortodonty szukałam, nie mogłam wybrać lepiej.

 8. Rafał Rafał (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Leczę się u niej, widać że się stara i ma dużą wiedzę, w klinice w której przyjmuje mają dobry sprzęt za to też należy się plus. Do zakończenia leczenia jeszcze sporo czasu więc na razie ocena będzie dobra, żeby nie zapeszać.

 9. cukierek09 cukierek09 (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Niedawno zakładałam u niej aparat i jestem zadowolona. Jest sympatyczna i dobrze zorganizowana. Myśle że dokonałam dobrego wyboru idąc do niej.

 10. monika9oo9wlo

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chodzę do pani doktor od sześciu miesięcy, wcześniej leczyłam się u innego lekarza ale zrezygnowałam z niego gdy w trakcie leczenia podniósł się z ceną za wizytę i zaczął piętrzyć dodatkowe koszty o których wcześniej nie wspominał. U pani Walerzak takie coś nie mogło by się zdarzyć bo poważnie traktuje pacjentów. Moje leczenie jest już na finiszu i gro zasług za jego efekt przypada właśnie na dr Walerzak która spisała się na medal :)

 11. karoline

  Ocena: Dobra Dobra

  Zdecydowanie polecam, lekarz mocno angarzuje się w leczenie do samego końca. Tak właśnie było w moim przypadku. Nie zbywała mnie też obietnicami bez pokrycia że może mi wyprostować zęby w kilka miesięcy, uprzedzała że w moim przypadku leczenie będzie długotrwałe. Duży plus za szczerość.

 12. zielonomi1

  Ocena: Dobra Dobra

  Dokładna i solidna, polecam

 13. le.an

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Moja wada nie była duża, górne żeby były trochę poodchylane względem siebie, dwójka nachodziła na jedynkę, było za ciasno. Gdybym była facetem to pewnie nic bym z tym nie zrobiła, ale że nie jestem to nosiłam aparat :) Obecnie noszę już tylko retencję, uśmiech mam idealnie równy, taki o jakim zawsze marzyłam. Polecam dr Monikę, nie zwodziła mnie za nos tylko otwarcie powiedziała ile potrwa leczenie i ile będzie kosztowało. Jej słowa sprawdziły się co do joty