Paweł Michałowicz

rehabilitant

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (9)

BARDZO DOBRY
89% 8 ocen (89%)
DOBRY
11% 1 ocena (11%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
94.89

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

9 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. MARIOLA K. MARIOLA K. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  FACHOWIEC PRZEZ DUŻE F. KOMPETENTNY I ODDANY PACJENTOWI. POSTAWIŁ PO OPERACJI NA NOGI MOJEGO OJCA GDZIE INNI SZANS NIE DALI PO ZA TYM ZA DARMO DORADZIŁ W ZAKUPIE BALKONIKA. JESTEM ZADOWOLONA I MOGĘ SPOKOJNIE TEGO REHABILITANTA PORADZIĆ TYM BARDZIEJ, ŻE JEST PUNKTUALNY. MARIOLA

 2. Zdzisław Zdzisław (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Jestem zadowolony z tego rehabilitanta usprawniaie po udarze mózgu jest trudne tymbardziej, że Ojciec nie współpracuje. Tak więc nie mam zastrzeżeń.

 3. Żona pacjenta Żona pacjenta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  W ramach przychodní Dyrekcyjna rehabilitant Pan Paweł ćwiczył mego obłożnie chorego męża za co bardzo jestem wdzięczna,bo efekty są do tej pory. Zaś z państwową rehabilitacja na NFZ rożnie bywa. Tu jednak pozytywnie zostałam zaskoczona - profesionalizmem, metodamí pracy, które poprawiły nasze życie. Więc na koniec dzíękuję.

 4. C.W. C.W. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Witamy, dzielę się opinią o P.Pawle. Mamy go z polecenia, przy bólach rwy prawie nic nie pomagało a teraz po ,,naukach" wstawania, nie dzwigania .oraz wskazówkach jak żyć i masażach wracam do zdrowia. Dziękuję ból minął a siły wracają.

 5. Gaudencja

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Za okazaną troskę, chciałabym podziękować za powrót do zdrowia. Z osoby leżącej stałam się siedzącą i potem chodzącą.
  Dziękuję za załatwienie mi kuli i polecam innym.
  Gaudencja.

 6. Adrian62

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Na rehabilitacje trafiłem przez problemy i polecenie znajomego. Pracuję długie godziny przy komputerze i moje dolne plecy często bywają przeciążone nadmiernym siedzeniem. Masaże i zabiegi tego fizjoterapeuty pomogły mi zwalczyć ból i powrócić do normalnej sprawności. Mogę z całym przekonaniem polecić!

 7. Kasia62

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem z Gdańska i rehabilitant Paweł ma profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku przedstawił mi plan rehabilitacji i powiedział ile to zajmie czasu po czym plan rehabilitacyjny został zrealizowany. Jestem zadowolona z rehabilitacji i masażu bo przychodzę po pomoc i jestem sprawna.

 8. P.Patrycja

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Niedawno trafiłam do Pana Michałowicza głównie z powodu problemów z kręgosłupem i częstymi bólami głowy, które to utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Dzięki rehabilitacji czuję się zdecydowanie lepiej, bóle głowy występują rzadziej, a problemy z kręgosłupem prawie mięły. Mniej odczuwalne są teraz bóle wokół kręgów w części piersiowej. Poza tym lepiej śpię oraz poczułam po tej fizjoterapii duży przypływ energii. Duża wiedza, indywidualna rehabilitacja oraz profesjonalne podejście i to uczucie chorego, że jest naprawdę ważny. Do tego bardzo duża wiedza, wysoki standard świadczonej rehabilitacji kręgosłupa. Szczerze polecam Pana Pawła gdyż ma dobre podejście w którym to priorytetem jest pacjent. Bardzo dobra współpraca i dużo porad!

 9. Viola_C

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzięki za miłe i ciepłe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant medyczny z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na
  swoim fachu a szczególnie przy chorobach ortopedycznych.