Radosław Śniatała

ortopeda

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (7)

BARDZO DOBRY
86% 6 ocen (86%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
14% 1 ocena (14%)
74.43

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

7 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Zbigniew Zbigniew (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doktor Śniatała pomógł mi wyleczyć sportowy uraz kolana. Teraz znowu jeżdżę na nartach i gram w piłkę nożną! Polecam!

 2. Marek Marek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Doktor trafnie zdiagnozował uraz mojego kolana. Po dwóch wizytach i podjęliśmy decyzję o zabiegu, dzięki któremu znowu uprawiam ukochany jogging. Dr Śniatała wie co robi i zna się na rzeczy, co nie pozwoliło mi mieć wątpliwości co do zasadności zabiegu.

 3. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  W trakcie wizyty doktor zbadał mnie dokładnie, i dodatkowo dowiedziałam się jak postępować przy moim niegroźnym urazie kręgosłupa. Podziałało więc polecam :)

 4. tomek.g

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Przez ostatnie kilka dni dręczył mnie ciągły ból kręgosłupa więc chciałem działać natychmiast. Znajomy polecił mi dr Śniatałę, jako specjalistę od tego typu schorzeń. Przyznaję, że się nie zawiodłem, a lekarza z tak indywidualnym podejściem do pacjenta dawno w Poznaniu nie spotkałem.

 5. jerzy.k

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Uciążliwe bóle kręgosłupa dręczyły mnie już od dawna i dopiero diagnoza postawiona przez dr Śniatałę oraz kierunek leczenia przez niego podjęty przyniosły ulgę. Szczerze polecam jako jednego z lepszych ortopedów w Poznaniu!

 6. LucynaKaminska

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam każdemu kto ma problemy ortopedyczne.Byłam pacjentką Pana Doktora i polecam z czystym sumieniem.Lekarz o dużej wiedzy oraz kulturze osobistej.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba.Wszystko tłumaczy pacjentowi.Jest cierpliwy i wnikliwy.O uroku osobistym Doktora wie się natychmiast po wejściu do gabinetu.Polecam!!!!!!

 7. Grzeczny

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Lekarz poświęcił mi max 10 minut. Do gabinetu przyszedłem z wynikiem RM. Pól strony opisu skwitował tylko jednym zdaniem komentarza. Płytą oczywiście nie był zainteresowany. Wg mojej oceny temu panu brakuje elementarnej przyzwoitości i szacunku dla drugiego człowieka. Spóźnił się pół godziny, nie powiedział ani dzień dobry ani przepraszam. Od jednego z oczekujących w kolejce pacjentów dowiedziałem się, że to nie pierwszy raz.