Robert Nowacki

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. patka patka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Cudny lekarz!!!! Polecam strasznie delikatny!

 2. świetny jest świetny jest (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Widzę, że nie tylko ja jestem pod wrażeniem. Popieram dr Nowacki jest niesamowicie delikatny!!! Bada w taki sposób, że prawie nic nie czuć :-) Widać, że taktownie stara się nie zrobić kobiecie krzywdy, subtelny, miły i sympatyczny. Do tego posiada w sobie sporo wyrozumiałości, ciepła i życzliwości, ma w sobie ogromne pokłady spokoju. Polecam dla zestresowanych pacjentek, które krępuje wizyta u ginekologa. Dr Nowacki swoją osobą sprawia, że wszelki strach mija, nadchodzi spokój i pełne zaufanie. Do tego w parze idzie fachowość i ogromna wiedza. Miałam okazję sporo uczęszczać na jego wizyty z powodu problemów zdrowotnych i dr zawsze poświęcał mi tyle czasu ile było potrzeba. Ma bardzo życzliwe i ciepłe usposobienie. Nie wiem co takiego w nim jest, ale nie chce mi się wychodzić z gabinetu :-) Uściski dla Pana - może Pan to czyta :-) Wielki szacunek. Wspaniały człowiek.

  Zastanówice się jakie cechy powinien posiadać lekarz ginekolog - dr Nowacki wszystkie te cechy ma. Polceam z czystym sumieniem, na pewno nie będziecie zawiedzione.

  A no i mega przystojny jest :-)

 3. DOROTADOROTA

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Potwierdzam pozytywne opinie o doktorze, jest chodzącym uosobieniem spokoju i ciepła, dobroci, serdeczności. Bardzo dobry fachowiec, dokładny, precyzyjny, cierpliwy.Doskonały specjalista.