Sylwia Orzechowska

ortodonta

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
100% 4 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
45

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Margaretkarpl

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Orzechowska to dobry lekarz i świetna kobieta. Nie dość, że zna się wybitnie na swoim fachu, to jeszcze ma super podejście do dzieci. Idąc tam czuje się pełen komfort, klinika jest przyjazna i baaardzo dobrze wyposażona. Moje dzieci wreszcie panicznie przestały bać się ortodonty. Polecam.

 2. Kosmowski33

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Orzechowska to genialny ortodonta. Mój syn nie chciał się leczyć, panicznie bał się stomatologów, dopiero po wizycie u tej Pani przekonał się, że to nie jest aż tak straszne. Pani Sylwia ma świetne podejście do takich szkrabów :) Co do kompetencji, to nie będę się wypowiadał, bo rzeczą oczywistą jest, że wykonuje swoją pracę genialnie. Ogólnie cała klinka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - profesjonalny sprzęt i miła obsługa.

 3. Swialkkaa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wystawiam 5 gwiazdek ponieważ jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Córeczka ma już na ząbkach aparat, wszystko jest okej. Pani Sylwia miła i kompetentna.

 4. Wladekkk

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jak najbardziej polecam. U Pani doktor leczy się moja córka i oboje jesteśmy bardzo zadowolone. Córka miała bardzo krzywy zgryz, do tego doszły inne komplikacje, ale Pani Sylwia z wszystkim sobie poradziła. Od niedawna córka ma aparat, a już widać ogromną różnice.