Tomasz Bigas

stomatolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (9)

BARDZO DOBRY
100% 9 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
95

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

9 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. kanasa67 kanasa67 (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem szczęśliwa, że trafiłam do doktora Bigasa, bo zakończyliśmy leczenie na implantach. Efekt rewelacyjny. A konkretnie - kolor zębów i kształt dokładnie taki jakie miałam wcześniej. Dr Bigas jest chirurgiem i tą wiedzą dzielił się ze mną chętnie - jeszcze przed leczeniem zadbał, bym miała pojęcie o zabiegu. Dbał o mój komfort - o ile można o nim mówić kładąc cię pod nóż. Za to wielkie dzięki. Gabinet na wysokim poziomie - doktor maluje farbami olejnymi i jedno z jego dzieł (szacun)wisi w poczekalni. To szczegół, ale plastyczne uzdolnienia przydały się chyba przy modelowaniu mostów na implantach. Następna sprawa - cały zespół się mną opiekował za co jeszcze raz podziękowania.

 2. Michael44 Michael44 (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Trafiłem do dr z ciężkim przypadkiem, byłem odsyłany od lekarza do lekarza, nikt nie chciał się podjąć zabiegu. Ale wreszcie zabieg mam za sobą, dzięki doktorowi Bigasowi, ujął mnie profesjonalizmem, będę polecać go znajomym.

 3. Xenn12

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr Bigas jest czwartym dentystą, który próbował rozwiązać mój problem z zębami. Dzieki jego pomocy udało się zwalczyc twający od ilku miesięcy dyskomfort.

 4. Marta1177

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr Tomasz Bigas usuwał mi torbiel na dziąśle. Okres oczekiwania na ten zabieg w szpitalu przeraził mnie. Interenet szczęśliwie pomógł mi trafić do Katowic, do specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Zabieg odbył się w komfortowych dla mnie warunkach, całkowicie bezboleśnie. Pan doktor osobiście przekazał mi wynik badania z laboratorium. Okazało się, że to niegroźna zniama, jednak nie żałuję, że udało mi się ją szybko usunąć u lekarza, który wyjątkowo traktuje pacjenta.

 5. DagmaraG

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr Bigas to stomatolog z powołaniem. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. Cały czas informował mnie o przebiegu leczenia, nie zatajając żadnej informacji. Ma bardzo dobry sprzęt, jako jedyny stomatolog zaproponował mi skomplikowany zabieg chirurgiczny pod mikroskopem. Polecam z całego serca!

 6. black222

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wysokiej klasy fachowiec- przyjemne przyjecie ( bezpłatna konsultacja), perfekcyjna diagnoza i szybkie i konkretne podejście do tematu. Zebów uratować się nie dało ale bezbolesne usunięcie też ósemek i fachowo wstawione implanty spisują się na medal i wygladają jak własne. Bardzo polecam

 7. emarcowa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Super podejście do pacjenta, fachowa pomoc chirurgiczna, wspaniała profesjonalna klinika - polecam z całego serca

 8. Elizzza

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr Tomek Bigas to wybitny specjalista od bezbólowego wyrywania!!! Jestem po usunięciu zeba mądrości wraz z torbielem - okropny strach ale zabieg został wykonany profesjonalnie , bezbólowo i szybko. Fachowy i rzeczowy chirurg z duża dozą sympatii dla pacjenta.Jestem pod wrażeniem że są jeszcze tacy dentysci!

 9. xyz

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzięki !!! Świeta z nowym implantem, wstawionym szybko bezboleśnie i idealnie jak własny ząb, dzięki bo bez waszej szybkiej pomocy byłyby święta z dziura po jedynce i unikanie rodzinnych fotek! Ogromne podziekowania za tak szybka pomoc. Idealny implant!!!