Władysław Stanek

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (2)

BARDZO DOBRY
0% 0 ocen (0%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
100% 2 oceny (100%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

2 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. kasia kasia (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Do lekarza trafilam przypadkiem, po zmianie z Medicover na Lux med.
  Wytrwałam 2 miesiące i 4 czy 5 wizyt. Dziękuję i nie polecam.
  Czytając negatywne opisy pomyślałam - może nie będzie źle, beznadziejny w obyciu, ale jeśli będzie kompetentny to jakoś to zniosę. A jednak nie dość że okazał się prostakiem w obyciu to jeszcze nie kompetentny.

  O tekstach i podtekstach nie wspomnę bo chyba nie warto. Kwestia gustu, może komuś to nie przeszkadzać, ja nie wytrzymałam, ale może mam za słabe nerwy ;)

  Natomiast jeśli chodzi o kompetencje, to na każdej wizycie słyszałam inną teorię na temat leczenia. Na kolejnej wizycie brak kontynuacji tego co było wcześniej (np. przepisuje mi solcogyn na nadżerkę i każe przyjść po miesiączce. No to przychodzę to on zapomniał ze mi go przepisał i mówi ze on chce wyleczyć ta nadżerkę, ale najpierw to cytologia. OK cytologia. No to przychodzę z wynikiem cytologii a on całą wizytę nic o cytologii, nawet na nią nie spojrzał. I tak chodzę z tym solcogynem…Może kolejny lekarz go wykorzysta; ) ).

  W moim odczuciu nie jest kompetentny, a ponieważ mam jeszcze inny problem niż nadżerka, to jednak rezygnuję. Poza tym lekarz zaleca terapię, nie tłumaczy jak brać leki (ja wszystko zapisuję i po to latam do niego co 2 tygodnie, że TAK I DO CARE, i nie nie olewam sobie tego), a później ma pretensje ze się nie domyśliłam jak brać,a w kolejnym zdaniu mówi ze on nie może przewidzieć jak zachowa się mój organizm i nie może zaplanować jak mam brać te leki. Wtedy to ja już mam ochotę wyjść przez to okno na tym 1 pietrze. A najgorsze ze to ze mnie w rozmowie robi głupka…żałuję że nie miałam dyktafonu - byłoby bezcenne nagranie.

  Jest jeszcze kwestia bajkopisania....co wizyta to inna teoria, wizja, czas ozdrowienia. Zaczęło się od ozdrowienia najdalej w marcu, dziś już było Euro 2012. Dodam, że ŻADNYCH badań, na podstawie których to ozdrowienie przewidywał nie zlecił i nie chodzi o nadżerkę. Może i nie potrzebuje badań, OK, ale nie chcę czekać aż mi powie 'do Bożego Narodzenia to już…' ;)

  Przychodząc tam miałam zawsze wrażenie ze nie wiem na jaki humor Pana Doktora trafię. Czy dobry czy zły. Nastrój waha m u się gorzej niż kobiecie z PMSem albo w menopauzie. Ale nawet jak ma bardzo zły, i chce dopiec to robi to z wyrazem twarzy królewicza i prawie że z francuskim akcentem, TRAMEDY.

  Aha, i czytam wiele opinii o lekarzach, ponieważ aktualnie szukam ;) Dziewczyny, to że lekarz podaje rękę na powitanie i pożegnanie to jest polityka firmy, nie jego inicjatywa (choć polityka może i zgodna z kultura niektórych lekarzy). Anyway, to tak jak pracujesz w firmie i odbierając telefon mówisz 'dzień dobry, kasia kowalska, bank XYZ, słucham'. Tak i lekarze wychodzą o do klienta ;) teraz już raczej większość to robi, gdyż LUX MED ma taka politykę.

  Wracając do Pana Doktora. Nie mówię, że jestem jakimś gigantem, ale wielu lekarzy (gin) odwiedziłam, i ten jako jedyny wywarł na mnie tak niezapomniane, negatywne wrażenie. Zastanawiałam się nawet nad skarga na niego, bo to co powiedział na wizycie to było oburzające, ale jeszcze się zastanowię.

  Podsumowując: dla lubiących sporty ekstremalne, zdecydowanie.

  Powodzenia!

 2. zrozpaczona zrozpaczona (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Najgorszy lekarz u jakiego byłam. PRZEZ NIEGO,,,, moja córka urodziła się ciężko chora,,, !!!!!!!!!!