Wojciech Radliński

ortodonta, stomatolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (9)

BARDZO DOBRY
89% 8 ocen (89%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
11% 1 ocena (11%)
94.56

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

9 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Magda Magda (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobrze oceniam podejściedo leczenia. Od pierwszej wizyty gdzie miałam pokazane i omówione rodzaje aparatów i co który daje. Zdecydowałam sie i wiedziałam dlaczego na najdroższy-lingwalny, ale bardzo dokładnie miałam opowiedziane co będzie robione, a nawet co mnie zdziwiło zaproponowano mi dużo tańszą alternatywę. Dzisiaj już blizej końca leczenia i radosnego uśmiechu. OK

 2. posal

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Przeszedłem kilku ortodontów zanim sie zdecydaowałem na dr. Radlińskiego. Pomogły mi w tym różne fora. Teraz ja się odwdzięczam innym i też polecam . Rzetelnie, poświęca dużo czasu i zawsze jest do dyspozycji. To co słyszałem w poczekalni tez potwierdz moje obserwacje. Dojeżdżałem kilkadziesiąt kilometrów prawie 1,5 roku , ale warto było!!!
  Dobry lekarz, ortodonta i człowiek. Chyba rzadkość w tych czasach

 3. Amelia1987

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wspaniały ortodonta. Leczy , mnie czasem wydaje sie że prawie czyni cuda :-) . Moja wada była poważna. Nie powiem leczenie też poważne i zajęło prawie ponad 1,5 roku, ale teraz jest super . Zgadzam się z porzednikami-pełen profesjonalizm i pewność , która mi sie udzieliła. dawno nie spotkałam lekarza na tak wysokim poziomie!

 4. Jula Jula (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam wszystkim dr Radlińskiego." Uratował mi życie" lecząc moje pokrzywione i straszące zęby. !!!!Nie uśmiechałam się i nie spotykałam sie , bo sie wstydziłam . A teraz z tym uśmiechem,po zdjęciu aparatu czuję sie najszczęśliwszą osobą na świecie. Jesli któraś z was wstydzi sie swojego uśmiechu zróbcie jak ja, a Ortorad jest najlepszym miejscem :) Jula Zachwycona

 5. Ada

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan dr Radliński to prawdziwy fachowca. Noszę aparat dopiero od 4 mięsięcy i już jestem zachwycona widocznymi efektami. Warto zaufać Panu dr, jego wiedza i doświadczenie w moim przypadku działają cuda! Żałuję, że tak długo zwlekałam z założeniem aparatu.

 6. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doskonaly ortodonta -Wojtek Radliński. Miesiąc temu miałam zdjęty aparat z moich wczesniej bardzo krzywych zębów. Dużo szcunku i podziękowania za to co dla mnie zrobił dr Wojtek . Jedynie mogę żałować że wczesniej do niego nie trafiłam . Szkoda , że nie moge dołaczyć zdjęć mojego uśmiechu , moich zębów , aby się pochwalic i pochwalić dr Wojtka :-) ). Dziewczyny biegnijcie ;-)

 7. Marta9898

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dziekuje i polecam dr Radlińskiego . Na pierwszej wizycie wyawarł na mnie ogromne wrażenie ogromna wiedzą , a także szacunkiem z jakim wypowiadał sie o innych ortodontach. Nie wiem jak z innymi orto byłoby, ale jego profesjonalizm i wiedze sprawdziłam osobiście z doskonałym skutkiem . Zrobił z moimi zebami rzeczy o ktorych nie wiedziałam ze są mozliwe i nie sniłam o tym nawet. Dlatego moge ręczyc za dr Radlińskiego :)

 8. Joandoman

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Świetny ortodonta. Miałam baaaardzo krzywe zęby , a teraz uśmiecham sie wokoło. Duża wiedza , co było widac na wizytach i miła atmosfera. Polecam wam dziewczyny , chłopakom również :-)

 9. ARTUR23

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Niestety nie polecam i na swoim przykładzie nie mogę podzielić innch opini.
  Lekarz miły ale tylko podczas pierwszych wizyt... :(
  Wydawać by się mogło, że to ktoś znający się na tym co robi.
  Później już rozpoczyna się naciąganie na kontrolne wizyty, które
  tak naparawdę nie mają nic wspólnego z leczeniem. Wystarczy posiedzieć 15 minut w gabinecie i zobaczyć jak wygląda praca Pana Radlińskiego. Wycieczki od gabinetu do gabinetu i tak naprawdę liczenie pieniędzy za naciągane wizyty "kontrolne".
  Po ponad 2 letnim leczeniu efekt jego pracy musi poprawić ktoś inny.
  A kiedy już poruszysz temat swego niezadowolenia nagle okazuje się,że w tym miesiącu nie ma szans na poprawienie czegokolwiek.